معرفی نویسنده

دپارتمان پژوهش کدکول

تیم پژوهش مجموعه کدکول

موقعیت دکتری آزمایشگاه Papenfort در دانشگاه Friedrich Schiller University of Jena

موقعیت دکتری آزمایشگاه Papenfort در دانشگاه Friedrich Schiller University of Jena

آزمایشگاه Papenfort در حال استخدام دو نفر برای دو موقعیت پسادکتری و دکتری است. این آزمایشگاه روی مطالعۀ مکانیسم‌های مولکولی که منجر به کنترل ژن‌ها پس از رونویسی در باکتری‌ها می‌شود و چگونگی تاثیر چنین مکانیسم‌هایی بر فرآیندهای پیچیدۀ تنظیمی مانند quorum sensing، virulence، و biofilm formation متمرکز است. هدف این آزمایشگاه از این مطالعات، استفاده از اطلاعات به دست آمده برای توسعۀ روش‌های جدیدی است که بتواند به محققان در درمان و پیشگیری بیماری‌های میکروبی کمک کند.

 

  1. Computational Biology (موقعیت پسادکتری)

کاندیدای استخدام شده در این موقعیت روی توسعه و استفاده ابزارهای بیوانفورماتیکی برای تحلیل مجموعه داده‌های پیچیدۀ ترانسکریپتومی (با تمرکز بر فرآیندهای تنظیمی مبتنی بر RNA در باکتری‌ها) کار خواهد کرد.

  1. Bacterial Biofilms (موقعیت دکتری)

این پروژه روی مکانیسم‌های مولکولی که منجر به تحمل آنتی‌بیوتیکی bacterial biofilms می‌شود متمرکز خواهد بود. کاندیدای پذیرفته شده از تکنولوژی‌های توالی‌یابی نسل جدید، cell-sorting و تحلیل‌های میکروسکوپی برای مطالعۀ جنبه‌های گوناگون تشکیل biofilm و پاسخ میکروبی به استرس استفاده خواهد کرد.  

 

 

نیازمندی‌ها:

  • مدرک دکتری (برای متقاضیان موقعیت پسادکتری) و مدرک کارشناسی ارشد (برای متقاضیان موقعیت دکتری) در رشته‌های میکروبیولوژی، بیوتکنولوژی، بیوانفورماتیک، علوم کامپیوتر یا رشته‌های مرتبط
  • تجربِۀ قبلی در بیوانفورماتیک/میکروبیولوژی یک مزیت محسوب می‌شود
  • توانایی قابل قبول در زبان انگلیسی و علاقه‌مند به پژوهش در این حوزه

 

مهلت ارسال درخواست: 31 آگوست (9 شهریور)

کشور: آلمان

مدارک مورد نیاز برای ارسال درخواست:

  1. رزومه
  2. لیست publicationها و علائق پژوهشی
  3. اطلاعات تماس دو توصیه کننده

 

 

اطلاعات بیشتر:

https://www.nature.com/naturecareers/job/computational-biologist-and-phd-student-friedrich-schiller-university-jena-fsu-760877

کلید واژه ها: #پسادکتری #تحصیل خارج از کشور #کدکول #موقعیت دکتری #اپلای خارج از کشور