معرفی نویسنده

دپارتمان پژوهش کدکول

تیم پژوهش مجموعه کدکول

موقعیت شغلی در مریلند آمریکا

موقعیت شغلی در مریلند آمریکا

آزمایشگاه Pedra  و Serra در دپارتمان ایمنی‌شناسی و میکروب‌شناسی و موسسه علوم ژنومیکس دانشکده پزشکی دانشگاه مرینلند در آمریکا در حال استخدام دستیار پژوهشی با تخصص در زیست‌شناسی محاسباتی است.

این آزمایشگاه به دنبال مطالعه میانکنش میان گونه‌ای از کَنه به نام Ixodes scapularis و پاتوژن‌های انسانی و پستانداران میزبان است. آزمایشگاه‌ Pedera با استفاده از علوم میکروب‌شناسی، ایمنی‌شناسی و حشره‌شناسی به بررسی بیماری‌های ایجاد شده از طریق کَنه‌ها می‌پردازد. فرد پذیرفته شده وظایقی از جمله آنالیز داده‌های multi-omics، بهبود و بهینه‌سازی annotationهای مرتبط باژنوم Ixodes scapularis بر عهده خواهد داشت. حوزه‌های تحقیقاتی شامل آنالیز داده‌های RNA-Seq, scRNA-Seq, metabolomics, proteomics, ChIP-Seq, cheminformatics and structural informatics می‌باشد.

متقاضیان باید رزومه (سه صفحه یا کمتر)، یک نامه شامل اهداف، تجارب، علایق پژوهشی (یک صفحه یا کمتر) و نام سه رفرنس (توصیه کننده) را به ایمیل jpedra@som.umaryland.edu ارسال کنند.

آخرین مهلت ارسال درخواست: 8 جولای 2022 معادل 17 تیر 1401

همچنین متقاضیان می‌توانند به مراجعه به وبسایت درج شده در این صفحه برای اپلای اقدام کنند.

اطلاعات بیشتر در لینک زیر:

https://jobs.sciencecareers.org/job/604234/postdoctoral-fellow-research-associate-position-in-computational-biology/?LinkSource=PremiumListing

کلید واژه ها: #موقعیت شغلی #بیوانفورماتیک #کدکول #مریلند #زیست شناسی محاسباتی