معرفی نویسنده

دپارتمان پژوهش کدکول

تیم پژوهش مجموعه کدکول

موقعیت سه ساله دکتری بیوانفورماتیک یا زیست‌شناسی محاسباتی

موقعیت سه ساله دکتری بیوانفورماتیک یا زیست‌شناسی محاسباتی

 

موسسه بیوشیمی گیاهی Leibniz در Halle (Saale) آلمان

دپارتمان شیمی بیوارگانیک، گروه تحقیقاتی شیمی محاسباتی

این مؤسسه، به دنبال یک داوطلب خلاق، کنجکاو، علاقه‌مند به کار گروهی و مشتاق است تا در پروژه‌ای در مورد توسعه معماری‌های یادگیری ماشینی (ML) برای کشف، استخراج و طراحی آنزیم‌ها در برنامه DFG SPP2363 «استفاده و توسعه یادگیری ماشین برای کاربردهای مولکولی - یادگیری ماشین مولکولی» (https://www.uni-muenster.de/SPP2363/) مشارکت کند.

داوطلب موفق باید دارای مدرک کارشناسی ارشد در زیست‌شناسی محاسباتی، بیوانفورماتیک، شیمی‌انفورماتیک، شیمی محاسباتی (زیست) یا بیوفیزیک یا یک رشته مرتبط نزدیک و تسلط کاملی بر مهارت‌های ارتباطی انگلیسی داشته باشد.

 متقاضیان باید در یکی از زمینه‌های زیر پیشینه قوی داشته باشند: زبان برنامه‌نویسی (Python، C/C++)، یادگیری ماشین و روش‌های یادگیری عمیق (PyTorch، TensorFlow)، مدیریت دانش و پایگاه‌های داده، بیوشیمی محاسباتی یا بیوفیزیک.

تجربه قبلی با شیمی‌انفورماتیک مفید خواهد بود، اما پیش‌نیاز نیست.

درخواست‌ها باید شامل یک Cover letter با توصیف دست‌آوردها و علایق پژوهشی، یک CV به همراه فهرست انتشارات، و اطلاعات تماس 2 داور باشد.

مدارک کامل درخواست از جمله شماره معرف را منحصراً از طریق ایمیل به bewerbungen@ipb-halle.de ارسال کنید.

 

مهلت ارسال درخواست: 31 می 2022 معادل 10 خرداد 1401

 

 

جزئیات بیشتر را در لینک زیر دنبال کنید:

https://scholarshipdb.net/scholarships-in-Germany/Ph-D-Student-In-Bioinformatics-Or-Computational-Biology-Leibniz-Institute-Of-Plant-Biochemistry=Qh65xL6g7BGUYAAlkGUTnw.html

کلید واژه ها: #phd position #Germany #موقعیت تحصیلی #آلمان #کدکول