طراحی و توسعه نرم افزارهای تخصصی


یکی از رسالت های اصلی رشته بیوانفورماتیک، طراحی و توسعه نرم افزارهای مورد استفاده محققین علوم زیستی و پزشکی است. پیدا کردن درک صحیح از داده های زیست پزشکی، تکنیک های ریاضی و آماری متعددی را میطلبد که یک متخصص بیوانفورماتیک با بهره گیری از طیف عظیمی از مهارت ها و دانش در تمام حوزه های علمی مربوطه، اقدام به توسعه ابزارها و این گونه نرم افزارها میکند.

اکنون یک محقق یا یک پزشک به روز، قادر میشود تا با اجرای یک سری کارهای ساده، استنباط ها و تفسیرهای بسیار ارزشمندی را از داده های خامی که بعنوان ورودی به نرم افزار میدهد، استخراج کرده و به نتیجه گیری از روی خروجی های کمی و یا گرافیکی نرم افزار بپردازد.

گروه زیست داده پرداز کدکول ، مجموعه ای از متخصصین بیوانفورماتیک و زیست شناسی محاسباتی با بک گراندهای مختلف از جمله علوم کامپیوتر، نرم افزار، ریاضی، زیست شناسی سلولی و مولکولی، بیوفیزیک و ... بوده که با تسلط بر زبان های برنامه نویسی همچون R، Python و ++C صمیمانه پذیرای سفارش های شما محقق عزیز در زمینه طراحی و توسعه نرم افزارهای تخصصی مورد نظرتان تحت سیستم عامل های مختلف (ویندوز، OS-Mac و لینوکس) میباشد.